můj příběh

Můj životní příběh o tom, jak jsem se z nemoci a trápení dostala ke šťastnému a plnohodnotnému životu.


Už jako malá jsem milovala svobodu. Volně dýchat a svobodně se projevovat v jakékoli činnosti. Prostě si užívat život naplno tak, jak jsem zrovna cítila. A tak jsem šťastná, že už zase můžu tohle vše naplno žít. Žít bez bolesti a utrpení ve svém těle. Žít beze strachu a beznaději na tomto světě. Mít zase chuť naplno žít a radovat se z maličkostí, který mi život dopřává.

Dlouhé roky tomu tak ale nebylo a já se plácala v neustálém začarovaném kruhu plném bolesti, strachu a beznaděje. V průběhu celého mého života jsem si prošla různými zdravotními problémy a už ani nedokážu říct, kde a kdy jsem více trpěla...Ať už to byly ekzémy po celém těle a obličeji, bolavé boláky a akné na obličeji a zádech, silné bolesti břicha, zánět rohovky, díky němu vidím na oko jen z 30%, silné deprese, stavy apatie a nechuť žít, přes záněty močového měchýře, ledvin a pohlavních orgánů nebo taky obrovské bolesti kyčlí a nohou, kdy jsem nemohla chodit a kdy mi byla následně lékaři diagnostikovaná autoimunitní "nevyléčitelná" Bechtěrevova nemoc.


Byly to pro mě těžké roky, měsíce, dny a chvíle, ale co bylo pro mě asi nejtěžší, bylo zjištění, že mi vlastně nikdo nedokáže pomoct. Lékaři, kterým jsem důvěřovala a doufala v jejich pomoc a záchranu, mi nikdy nedokázali moje diagnózy a trápení objasnit a krom nasazení medikamentů, které v dnešní době nic neřeší, jsem žádnou jinou pomocnou ruku nedostala. A tak jsem jednoho krásného dne pochopila, že jestli se chci uzdravit a zase naplno a v radosti žít, musím svůj život uchopit do svých rukou, protože nikdo jiný to za mě opravdu neudělá.

Rozhodla jsem se uzdravit!


A tak jsem se rozhodla a vykročila vstříc šťastnějšímu, zdravějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Naučila jsem se naslouchat svému tělu a hlasům svojí duše. Vnímat co je pro něj dobré a co naopak ne. Více jsem se ponořila do očisty a výživy svého těla skrze stravu, protože ta je v uzdravování zcela zásadní. Začala jsem zpátky nacházet sama sebe, svoje radosti, vášně a lásku ke svému tělu, sama k sobě a tím i k druhým. Bechtěrevova nemoc, hluboké boláky, akné, ekzém, deprese odešli tak, jak přišli. Mé tělo se vyčistilo, zahojilo a já jsem se konečně dostala z těch pevných a nekonečných okovů beznaděje, bolesti a trápení.


Teď už konečně můžu říct, že si život užívám plnými doušky. Získala jsem kontrolu sama nad sebou a svým tělěm. Skáču, běhám, tančím, dovádím, prostě dělám vše,na co mám zrovna chuť a to vše bez léků a jakékoli známky bolesti a nemoci, 

Během své životní cesty jsem absolvovala nejeden sebevzdělávací kurz, magisterské studium na vysoké škole v oboru tělesná výchova a výchova ke zdraví, více jak 10 ti letou praxi s mými klienty, spoustu seminářů, přednášek, víkendových psychoterapeutických kurzů a také samostudium v podobě knih a dokumentů, ale co mi dalo úplně nejvíce, byla moje životní zkoušky , které mi pomohly více pochopit smysl života, lidské tělo, duši a psyché jako takové. Přestože se život se mnou moc nemazlil a zakusila jsem si toho spousty, tento život vnímám, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, plnohodnotně, šťastně a láskyplně žít a raduji se z maličkostí, které mi život dopřává.

Filozofie celého mého projektu se opírá o 3 základní a nejdůležitější pilíře a tím jsou: POHYB-MYSL-STRAVA na kterých je důležité neustále pracovat tak, aby naše tělo a mysl mohli správně fungovat a my se cítili ve svém těle jako doma a šťastní na tomto světě.

Teď už je vše na Vás, zda se rozhodnete uchopit svůj život do svých rukou a vykročit jako jsem to udělala já. Velmi ráda a s láskou vám ukážu cestu, která mi pomohla stát se zdravější a šťastnější bytostí.

A tak díky svým celoživotním zkušenostem, ať už při samo-uzdravování či při mnohaleté praxi s klienty, provázím druhé na jejich cestě ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu. Na cestě k uzdravení svého těla a duše provázím skrze velmi účinnou Bachovou terapii, sestavování léčivých a detoxikačních jídelníčků, online nebo osobní KONZULTACÍ, živé či online setkávání na semináři JAK NA SVÉ TĚLO, CESTA K UZDRAVENÍ či jiné víkendové transformační pobyty. Předávám a ukazuji svoji cestu všem, kteří se rozhodli vykročit 💗

S láskou a pokorou vítám každého z vás, kdo jste se rozhodl vykročit na Vaši novou cestu-cítit se ve svém těle jako doma!

Teď už zbývá jen vykročit...

Jestli se v mém příběhu aspoň trošku vidíš a cítíš volání navést na svou cestu k uzdravení, neváhej se mi ozvat. Jsem tady pro tebe s otevřenou náručí a bezpečným prostorem.