Bachová terapie

Nedílnou součástí na cestě k uzdravení a ke šťastnějšímu životu je práce s naším podvědomím, s potlačenými negativními emocemi a prožívanými pocity. Jakmile v sobě neustále prožíváme různé strachy, potlačené traumata, pocity méněcennosti, vnitřní neklid, chaos, obavy , pocity beznaděje, zoufalství....apod. prožíváme v sobě neustále stres, který se okamžitě projektuje do našeho těla skrze vyplavování stresového hormonu kortizolu, který hraje velkou roli při jakýchkoli zdravotních projevech našeho těla. A tak abychom mohli zdravě a šťastně žít je třeba posvítit na prožívané emoce daného jedince a nechat rozplynout tak, aby nastala vnitřní harmonie těla a duše a my se pak cítili zdravě a plnohodnotně na tomto světě.

A tak jsem si do svého života přizvala naprosto skvělé terapeutické pomocníky jako jsou Bachové květové esence, které po celém světě velmi účinně pomáhají lidem s psychickými a fyzickými neduhy.

Co jsou Bachové květové esence?

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Dr. Edward Bach (1886-1936), anglický lékař, bakteriolog a homeopat, se neúnavně, intenzivně zabýval objevením pravé příčiny nemocí. Věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo. Opustil svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a poslední roky svého života strávil léčením svých pacientů pouze za pomocí svých esencí. 

Dr. Bach chápal nemoc jako výsledek nesprávného myšlení a konání a byl přesvědčen, že pokud odstraníme "chyby" na naší duchovní- psychické úrovni, nemoc automaticky vymizí.

Bachovy esence jsou jednoduchým a zcela přírodním systémem léčení, který harmonizuje emoce a myšlenky. Květových esencí máme celkem 38, jsou připravovány z volně rostoucích květů rostlin a stromů. Bachovy esence nám pomáhají vyrovnat se s tím, co nás trápí. Umožní nám nový pohled na sebe i svět kolem nás. Odkrývají to, kým skutečně jsme, a pomáhají nám hledat smysl a cíl naší cesty životem, uzdravovat naši duši a tím i tělo. Esence pomáhají zvládat nejrůznější negativní emoce, harmonizovat mysl, a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

 Díky Bachovým esencím získáte odstup od akutních problémů, uvidíte situaci v celém kontextu, budete otevřenější a zvládnete lépe čelit negativním vlivům.Náš stav mohou ovlivnit pouze pozitivně.  Jsou čistě přírodní léčbou, založenou na energetickém působení rostlin. Významnou předností této metody zůstává skutečnost, že ji mohou bez obav používat dospělí, děti, těhotné ženy a miminka, ale také domácí zvířátka.

Jak probíhá Bachová terapie se mnou?

Po obdržení vaší objednávky pro sestavení Bachových esencí na míru (přes email, messanger, whatsapp, tel.) se s vámi spojím a společně se domluvíme na telefonickou konzultaci, která trvá přibližně 30-45min.) kde společně více do hloubky probereme co vás trápí, s čím potřebujete pomoct tak, abych mohla následně sestavit a namíchat 30ml lahvičku přímo pro vás na míru. Po společné konzultaci míchám a zasílám lahvičky v rámci České a Slovenské republiky, ale i jiných zemí Evropské unie (zásilkovnou) tak, aby vám balíček přišel nejpozději do 5-ti pracovních dní. Namíchaná lahvička vydrží při dodržení dávkování (4x denně 4 kapky) cca 1 měsíc. Moji nedílnou součástí služeb je být nadále v kontaktu s vámi. A tak tedy když máte jakékoli dotazy, potřebujete povzbudit, jsem s vámi neustále v kontatku přes whatsapp, messanger, instagram, viber- písemnou formou či hlasové zprávy 💗

S láskou namíchané lahvičky
S láskou namíchané lahvičky

Lahvička na míru s konzultací pro 1 osobu (30min.)..........................................650Kč/28€

2x lahvička na míru s konzultací pro 2 osoby(60min.).......................................1250Kč/53€

Pokračovací lahvička na míru bez konzultace pro 1 osobu...............................400Kč/ 17€

Krizové esence 30ml (namíchané v kvalitním alkoholu)......................................500Kč/21€

Krizové esence 15ml (namíchané v kvalitním alkoholu).......................................300Kč/13€

Krizová esence 30ml (namíchané do vody)............................................................400Kč/17€

Ke každému balíčku je třeba připočítat poštovné = 100Kč/ 4€ ( při objednávce nad 1500Kč je poštovné ZDARMA)


Reference